دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو https://amiea.ir دستگاه میکروپیگمنتیشن,دستگاه تاتو,تاتو,میکروپیگمنتیشن,انواع دستگاه تاتو,انواع دستگاه میکروپیگمنتیشن Mon, 18 Jun 2018 13:20:48 +0430 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.6 https://amiea.ir/wp-content/uploads/2017/06/icon.png دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو https://amiea.ir 32 32 آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن چیست | همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن https://amiea.ir/what-is-permanent-makeup/ https://amiea.ir/what-is-permanent-makeup/#respond Wed, 11 Apr 2018 11:42:41 +0000 https://amiea.ir/?p=9276 نوشته آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن چیست | همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

میکروپیگمنتیشن چیست؟ فرآیند کاشت رنگدانه در عمق مشخصی از پوست را میکروپیگمنتیشن می نامند. رنگدانه های استفاده شده در این فرآیند باید زیست سازگار باشند تا بعد از قرار گرفتن در پوست باعث ایجاد حساسیت و عفونت نشوند. میکروپیگمنتیشن بر اساس اصول علمی و پزشکی طراحی شده است بنابراین دستگاه هایی که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شوند باید با استانداردهای پزشکی کاملاً مطابقت داشته باشند. همچنین، ملزومات مورد استفاده در این روش باید یکبار مصرف باشند و بر اساس روش های استاندارد استریل شده باشند.

میکروپیگمنتیشن چیست

میکروپیگمنتیشن چیست

میکروپیگمنتیشن برای ترمیم، قرینه سازی و بهبود زیبایی طبیعی چهره انجام می شود. در این فرآیند تمامی اصول بهداشتی و کنترل عفونت رعایت شده و این تکنیک علاوه بر آرایش دائم، در حوزه پزشکی نیز کاربرد وسیعی دارد. بر خلاف میکروپیگمنتشن، تاتو روشی پر خطر و غیر بهداشتی است که با هدف نقاشی بر روی صورت و بدن انجام می شود.

نتایج بدست آمده از تاتو غیر طبیعی بوده و معمولاً با پخش و تغییر رنگ همراه است. این روش مدت ها در مراکز غیر مجاز انجام گرفته و باعث ایجاد عوارضی مانند تورم، خارش، حساسیت، هپاتیت B و C و HIV شده است. پاک کردن رنگ های تاتو تقریبا غیر ممکن است و عوارض جبران ناپذیری را به همراه دارد.

استاندارد های میکروپیگمنتیشن

در صورت استفاده از دستگاه ها و رنگ های غیر استاندارد، میکروپیگمنتشن ممکن است عوارض خطرناکی برای مشتریان شما به همراه داشته باشد. از جمله این عوارض می توان به بیماری های ایدز، هپاتیت، عفونت و حساسیت اشاره کرد. بنابر این دستگاه های و کارتریج های میکروپیگمنتیشن باید بر اساس استاندارهای ISO 13485 و CE پزشکی طراحی شده باشند. رنگدانه های میکروپیگمنتیشن نیز باید با استاندارد های اروپا یعنی ResAp (2008) مطابقت داشته باشند.

گذراندن دوره های میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن آرایشی دائمی را در چهره افراد ایجاد می کند. اگر نتیجه نهایی با خواست و نظر مشتری متفاوت باشد و یا متناسب به چهره فرد نباشد، ممکن است باعث ایجاد آسیب های روحی در فرد شود. به همین دلیل یک پیگمنتر حتماً باید دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن، تکنیک های انجام کار، اصول زیبا شناختی، طراحی چهره و … را گذرانده باشد تا کاری حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

حال و پس از این که متوجه شدیم میکروپیگمنتیشن چیست شما میتوانید دیگر مقالات در این زمینه را در لینک های زیر مطالعه نموده و با دستگاه ها و ملزومات آن بیشتر آشنا شوید.

مقالات آموزشی و محصولات آمیا در حوزه میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

نوشته آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن چیست | همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
https://amiea.ir/what-is-permanent-makeup/feed/ 0
حضور آمیا در بیست و یکمین نمایشگاه زیبایی و تندرستی https://amiea.ir/health-and-beauty-exhibition/ https://amiea.ir/health-and-beauty-exhibition/#respond Sun, 07 Jan 2018 10:26:19 +0000 https://amiea.ir/?p=8867 نوشته حضور آمیا در بیست و یکمین نمایشگاه زیبایی و تندرستی اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

حضور آمیا در بیست و یکمین نمایشگاه زیبایی و تندرستی   تاریخ: دی ماه ۱۳۹۶    مکان : برج میلاد تهران

نوشته حضور آمیا در بیست و یکمین نمایشگاه زیبایی و تندرستی اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
https://amiea.ir/health-and-beauty-exhibition/feed/ 0
حضور آمیا در اولین همایش میکروپیگمنتیشن زنجان https://amiea.ir/amiea-micropigmentation-zanjan/ Sat, 11 Nov 2017 09:32:55 +0000 https://amiea.ir/?p=8513 نوشته حضور آمیا در اولین همایش میکروپیگمنتیشن زنجان اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

حضور آمیا در اولین همایش میکروپیگمنتیشن زنجان           تاریخ: آبان ماه ۱۳۹۶          مکان : زنجان

نوشته حضور آمیا در اولین همایش میکروپیگمنتیشن زنجان اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
حضور آمیا در دومین همایش میکروپیگمنتیشن تبریز https://amiea.ir/amiea-micropigmentation-tabriz/ Mon, 30 Oct 2017 13:42:48 +0000 https://amiea.ir/?p=8471 نوشته حضور آمیا در دومین همایش میکروپیگمنتیشن تبریز اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

حضور آمیا در دومین همایش میکروپیگمنتیشن تبریز           تاریخ: آبان ماه ۱۳۹۶         مکان : تبریز

نوشته حضور آمیا در دومین همایش میکروپیگمنتیشن تبریز اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
حضور آمیا در همایش معرفی محصولات یزد https://amiea.ir/presence-amia-in-conference-introduction-products-yazd/ Tue, 20 Jun 2017 06:46:52 +0000 https://amiea.ir/?p=8310 نوشته حضور آمیا در همایش معرفی محصولات یزد اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

همایش معرفی محصولات یزد         تاریخ: خرداد ماه ۱۳۹۶          مکان : یزد

نوشته حضور آمیا در همایش معرفی محصولات یزد اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
حضور آمیا در همایش معرفی محصولات تبریز https://amiea.ir/presence-amia-in-conference-introduction-products-tabriz/ Tue, 20 Jun 2017 06:35:09 +0000 https://amiea.ir/?p=8300 نوشته حضور آمیا در همایش معرفی محصولات تبریز اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

همایش معرفی محصولات آمیا تاریخ: خرداد ماه ۱۳۹۶ مکان : تبریز

نوشته حضور آمیا در همایش معرفی محصولات تبریز اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
حضور آمیا در نمایشگاه ایران بیوتی https://amiea.ir/amia-in-the-conference-beginning-to-work-karvnlb/ Wed, 17 May 2017 12:30:50 +0000 https://amiea.ir/?p=8101 نوشته حضور آمیا در نمایشگاه ایران بیوتی اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

نمایشگاه ایران بیوتی               تاریخ: اردیبهشت ماه ۱۳۹۶            مکان : تهران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

نوشته حضور آمیا در نمایشگاه ایران بیوتی اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
جشن سالروز تاسیس شرکت جهان تیوا آرا https://amiea.ir/8154-2/ Wed, 17 May 2017 12:22:32 +0000 https://amiea.ir/?p=8154 نوشته جشن سالروز تاسیس شرکت جهان تیوا آرا اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

جشن سالروز تاسیس شرکت جهان تیوا آرا               تاریخ: بهمن ماه ۱۳۹۵                 مکان : تهران – هتل اسپیناس پالاس

نوشته جشن سالروز تاسیس شرکت جهان تیوا آرا اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
کارگاه میکروپیگمنتیشن با حضور خانم Olga https://amiea.ir/workshop-training-mykrvpygmntyshn-miss-him/ Tue, 09 May 2017 09:13:19 +0000 https://amiea.ir/?p=8085 نوشته کارگاه میکروپیگمنتیشن با حضور خانم Olga اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

کارگاه آموزشی میکروپیگمنتیشن              تاریخ: بهمن ماه ۱۳۹۵                 مکان : تهران – مرکز پوست و جذام

نوشته کارگاه میکروپیگمنتیشن با حضور خانم Olga اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>
حضور آمیا در نمایشگاه بوستان گفت و گو https://amiea.ir/presence-amia-in-expo-park-said-the-go/ Tue, 09 May 2017 05:11:26 +0000 https://amiea.ir/?p=8072 نوشته حضور آمیا در نمایشگاه بوستان گفت و گو اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>

حضور آمیا در نمایشگاه زیبایی              تاریخ:  ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵                  مکان : تهران – بوستان گفت و گو

نوشته حضور آمیا در نمایشگاه بوستان گفت و گو اولین بار در دستگاه میکروپیگمنتیشن|دستگاه تاتو پدیدار شد.

]]>