آکادمی آمیا

موفقیت بیشتر، با دانش بیشتر

آمیا، فقط بهترین محصولات تولید آلمان را در اختیار شما نمی گذارد، بلکه دوره های آموزشی بی نظیری را نیز در کنار محصولات ارائه می دهد. با آمیا، شما به روزترین تکنیک های دنیا را به صورت عملی و تئوری آموزش می بینید. همچنین بعد از اتمام دوره تنها نخواهید بود و ما در تمام مسیر پیشرفت در کنار شما هستیم.

در آکادمی آمیا، شما عضوی از یک خانواده بین المللی هستید و می توانید با همکاران خود در سراسر دنیا در ارتباط باشید. همچنین می توانید تجربه و دانش خود را با متخصصین این صنعت به اشتراک بگذارید و از تجربه پیگمنتران بین المللی در 50 کشور جهان استفاده کنید.

پیگمنتر بودن شغلی خارق العاده است!

شما زیبایی را به افراد هدیه می دهید! اما این تمام کار شما نیست! شما زندگی آن ها را تغییر می دهید. به عنوان یک پیگمنتر، شما متخصص، ماهر، هنرمند، مشاور و یک دوست صمیمی برای مراجعین خود هستید.

شما باید تخصص استفاده از ابزارهای محصولات حرفه ای را داشته باشید و در مشاوره و اصلاح نواقص چهره، ماهر باشید. شما باید مانند یک کارآفرین فکر کنید و مانند یک هنرمند در زندگی افراد مؤثر باشید.

تمام موارد ذکر شده از مسئولیت های مهم یک پیگمنتر است که تنها از طریق آموزش سیستماتیک کسب می شود. اگر تازه وارد هستید و یا به پیشرفت فکر می کنید بهتر است نگاهی دقیق به محتوای آموزشی آکادمی آمیا داشته باشید.

تعهد آمیا در دوره های آموزشی

آکادمی آمیا توسط کمپانی MT.DERM آلمان راه اندازی شده و این بدین معنی است که این آکادمی، حاصل تجربه 20 ساله MT.DERM در صنعت آرایش دائم بوده و با استانداردهای آموزشی آلمان شما را در مسیر آموزش راهنمایی می کند.

ما از ابتدای مسیر در کنار شما هستیم و در تمام مراحل پیشرفت شما را حمایت می کنیم. در آکادمی آمیا، آموزش های متنوعی در زمینه مشاوره، آماده سازی قبل از میکروپیگمنتیشن، انتخاب رنگ، تکنیک ها، انتخاب محصولات و پشتیبانی مشتریان، توسط متخصصین آمیا به شما ارائه می شود.

حتی اگر در حال حاضر شما در آرایش دائم حرفه ای باشید، ما با ارائه تکنیک های جدید و ترفندهای مارکتینگ و فضای مجازی به پیشرفت شما کمک می کنیم. در آکادمی آمیا، برترین مسترها و مربیان صنعت آرایش دائم در کنار شما هستند و شما فرصت بهره مندی از تجربه این متخصصین را دارید.

پنج دلیل برای آموزش در آکادمی آمیا

1. بهترین آموزش عملی و تئوری

با آمیا، در کنار مربیان با تجربه و برترین مسترهای سراسر دنیا آموزش ببینید. ما تمام مهارت های ضروری لازم برای موفقیت در حرفه آرایش دائم را به شما ارائه می دهیم.

2. آموزش و پشتیبانی هنرجویان

از روز اول و در تمام مسیر پیشرفت، ما در کنار شما هستیم. ما به خاطر شما در آمیا هستیم!

3. ترکیبی مناسب از آموزش های عملی و تئوری

شما فرد اصلی در کلاس های آموزشی هستید. در آکادمی آمیا زیر نظر مربیان با تجربه روی مدل های زنده تمرین می کنید. با آمیا مهارت های اساسی را بدست می آورید.

4. گروه های کوچک و جدیدترین دستورالعمل ها

در آکادمی آمیا، یک مربی حداکثر بر 4 هنرجو نظارت دارد. بعد از تکمیل دوره، پشتیبانی مربیان ما ادامه دارد. ما همیشه در کنار شما هستیم.

5. ارائه پکیج آموزشی

در صورت ورود به آکامی آمیا، پکیج آموزشی شامل تمام ملزومات مورد نیاز در طول دوره، جزوه آموزشی، روپوش و شال آمیا در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

موفقیت در حرفه آرایش دائم به عنوان یک پیگمنتر

محتوای آموزشی ما براساس 4 اصل کلیدی برای پیشرفت و موفقیت شما در حرفه میکروپیگمنتیشن توسط متخصصین آمیا طراحی شده است. 

تخصص در فروش

 • فروش در زمینه آرایش دائم
 • قیمت گذاری
 • فروش محصولات
 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • مدیریت مشتری
 • فضای مجازی و عکس ها و …

تخصص در محصولات

 • رنگ ها
 • محصولات مورد نیاز برای انجام کار
 • محصولات مراقبتی پس از انجام کار
 • دستگاه ها
 • کارتریج ها و…

تخصص در مشاوره

 • پشتیبانی مشتریان
 • انتخاب رنگ و تکنیک مناسب
 • الگوی رفتار مشتریان قبل و بعد کار
 • موارد منع مصرف و …

تخصص در انجام کار

 • طراحی و قرینه سازی
 • ترکیب رنگ
 • اجرای تکنیک ها
 • انجام کار
 • مراقبت های بعد از انجام کار و …

مراحل آکادمی آمیا

دوره آمیا آرتیست  amiea artist

دوره آمیا آرتیست اولین و کلیدی ترین مرحله برای ورود به آکادمی آمیا، می باشد. در این دوره علاوه بر مبانی این حرفه تکنیک های شیدینگ (سایه) ابرو، پترن لیفت ابرو، شیدینگ (سایه) لب و بن مژه آموزش داده می شود. دوره آمیا آرتیست به صورت کلاس های نیمه خصوصی در 4 روز، و کلاس های خصوصی دو و یا تک نفره در 3 روز برگزار می گردد.

[scrollmagic_spacing height=”40px”][/scrollmagic_spacing]

دوره آمیا اکسپرت  amiea expert

اگر بعد از گذراندن دوره آمیا آرتیست به دنبال یادگیری تکنیک های جدید تر و حرفه ای تر هستید و می خواهید در مسیر پیشرفت تا مربی شدن قرار بگیرید، پیشنهاد آمیا به شما دوره آمیا اکسپرت می باشد. در این دوره 6 تکنیک روی مدل زنده به همراه یک پترن ویژه روی پدپوستی آموزش داده می شود که شامل 3 پترن جدید ابرو، 2 تکنیک جدید لب، تکنیک های خط چشم و شیدینگ (سایه) چشم میشود.

دوره پارامدیکال اکسپرت  Paramedical expert

اگر به دنبال یادگیری تکنیک های منحصر به فرد هستید، دوره پارامدیکال اکسپرت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در این دوره تکنیک ها مدیکال میکروپیگمنتیشن از جمله میکرواسکالپ، آرئولا، کاموفلاژ و اسکار آموزش داده می شود. کارآموزانی که دوره اکسپرت را با موفقت پشت سر گذاشتند می توانند در دوره پارامدیکال اکسپرت شرکت نمایند و بازار کار جدید و پرطرفداری را در کسب و کار خود ایجاد نمایند.

دوره آمیا مستر  amiea Master Level

اگر تا این مرحله با آکادمی آمیا همراه شدید، فقط یک قدم تا رویای مربی شدن فاصله دارید. بعد از گذراندن دوره های آرتیست و اکسپرت می توانید در دوره آمیا مستر شرکت کنید تا یکی از مسترهای آمیا شوید. در این دوره جدیدترین تکنیک های روز حرفه آرایش دائم را توسط مربی های بین المللی آمیا آموزش خواهید دید و بعد از دوره از مشاوره خصوصی مربیان بین المللی آمیا بهره مند خواهید شد تا آماده ورود به دوره ترینر شوید.

دوره نشنال ترینر amiea National Trainer

حالا که شما یکی از مسترهای حرفه ای آمیا هستید می توانید با شرکت در دوره نشنال ترینر و یادگیری نحوه تدریس آرایش دائم یکی از مربی های آمیا در کشور خود باشید و لوگو نشنال ترینر را دریافت نمایید.

دوره اینترنشنال ترینر  amiea International Trainer

اگر رویاپردازی شما به مربی داخلی بودن محدود نیست و به دنبال کسب جایگاه مربی گری در عرصه بین المللی هستید در آکادمی آمیا رویای شما محقق خواهد شد. با شرکت در دوره اینترنشنال ترینر شما می توانید یکی از مربی های بین المللی آمیا باشید و در سراسر جهان تدریس نمایید. شما می توانید یکی از سخنرانان آمیا در همایش های بین المللی آمیا باشید و دستیابی به این رویا با تلاش شما و حمایت آمیا میسر می گردد.

دوره اینترنشنال مستر ترینر amiea International Master Trainer

اگر شما موفق به کسب عنوان مربی بین المللی آمیا شدید، بعد از 5 سال تجربه در این مرحله و شرکت در همایش های بین المللی و برگزاری کلاس های بین المللی می توانید یکی از مستر ترینرهای آمیا باشید. اینترنشنال مستر ترینر توسط کمپانی آمیا آلمان و براساس رزومه و سابقه کاری شما انتخاب می گردد.