کمپانی MT.Derm آلمان به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین تولید کننده دستگاه های میکروپیگمنتیشن و میکرونیدلینیگ با برند amiea می باشد. محصولات amiea انقلابی در زمینه تولید دستگاه های میکروپیگمنتیشن تحت استانداردهای پزشکی ایجاد نموده است. کلیه محصولات اعم از دستگاه ها، کارتریج های ایمن و استریل، رنگدانه های زیست سازگار براساس اصول پزشکی و مطابق با استانداردهایISO 13485 ، ISO 9001:2000 و گواهی CE اتحادیه اروپا تهیه و تولید می گردد از این رو کمپانی طی سالها تجربه تولید با داشتن بیش از ۴۰ نمایندگی در سراسر جهان توانسته جایگاه خود را به عنوان پرفروش ترین محصولات در زمینه آرایش دائم در سراسر دنیا تثبیت نماید.

شرکت جهان تیوا آرا

شرکت جهان تیوا آرا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه بازرگانی تجهیزات پزشکی، بهداشتی-آرایشی و دارو با رویکردی علمی و با هدف ارتقاءسلامت جامعه آغاز نموده است.
ما بر این تلاشیم، تا با کادری متشکل از پزشکان، مهندسین پزشک و متخصصین با بررسی نیازهای جامعه و تشخیص خلأهای موجود در حوزه سلامت بر روی محصولات نوین که با بالاترین استاندارد های پزشکی نظیر FDA، CE مدیکال، ISO 13485 و ISO 9001:2000 تولید شده اند فعالیت نماییم.
توجه به آموزش صحیح کاربران به نحوی که مهارت لازم کار با محصولات این شرکت را کسب نمایند، همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تأمین به موقع محصولات مصرفی مورد نیاز از جمله مهم ترین تعهدات شرکت نمایندگی در قبال مشتریان محترم می باشد.

دستگاه تاتو