اولین سفیر آمیا در ایران : سرکار خانم زهرا شاکر

با ارزوی موفقیت و بهروزی برای ایشان از طرف آمیا ایران

راهنمای شرکت در مسابقه سفیر آمیا

آیا مایلید که سفیر آمیا باشید؟ ما برای شما یک راهنمای جامع شامل تمام اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در مسابقه “سفیر آمیا” را فراهم کردیم. ابتدا راهنمای زیر را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمائید.

[cq_vc_chatbubble][cq_vc_chatbubble_item avatarposition=”right” avatartype=”image” avatarimage=”9515″ avatarimagesize=”300″ labelcolor=”#565656″ contentcolor=”#000000″ bgstyle=”customized” backgroundcolor=”#de8690″]

مــرحله اول مســــابقه سفیــــر آمیـــــا

در این مرحله علاقه مندان به شرکت در رقابت سفیر آمیا باید وارد سایت شده و اطلاعات و ایمیل خود را وارد کنند. سپس از طرف آمیا برای شرکت کننده ایمیلی ارسال می شود که شامل لینکی است که از طریق آن شما می توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید.

 در بخش تکمیل اطلاعات، باید تصویری از خود، دستگاه و نمونه کار های خود را در سایت آپلود کنید. همچنین باید در ویدئویی سلفی(با زبان فارسی نیز پذیرفته می باشد) خود را معرفی کرده و آن را در بخش مربوطه آپ لود کنید. پس بهتر است این تصاویر و فیلم ها را قبل از شروع فرآیند ثبت نام تهیه کنید.

از آنجایی که فعالیت شرکت کنندگان در شبکه های اجتماعی در این رقابت بسیار مهم است، در بخش تکمیل اطلاعات ثبت نام از شما خواسته می شود تا اکانت صفحات اجتماعی خود را وارد کنید. در این قسمت شما می توانید صرفا اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

 بعد از تکمیل اطلاعات و نهایی شدن ثبت نام، تمامی افراد توسط هیئت ژوری آمیا آلمان بررسی شده و افراد مورد تایید وارد مرحله دوم می شوند. افرادی که برای مرحله دوم انتخاب شوند، ایمیلی از طرف آمیا آلمان دریافت خواهد کرد.

 1. مراجعه به سایت www.amiea-ambassador.com
 2. کلیک گزینه APPLY NOW
 3. وارد کردن اطلاعات طبق فیلم آموزشی به همراه آدرس ایمیل دقیق و معتبر
 4. دریافت ایمیل اول و بازکردن لینک و دریافت ایمیل دوم در همان لحظه
 5. بازکردن ایمیل دوم، بازکردن لینک،  ادامه و پایان ثبت نام
 6. بررسی اطلاعات ثبت نام کنندگان توسط هیئت ژوری و ورود به مرحله دوم

 

[/cq_vc_chatbubble_item][cq_vc_chatbubble_item avatartype=”image” avatarimage=”9515″ avatarimagesize=”300″ labelcolor=”#565656″ contentcolor=”#000000″ bgstyle=”customized” backgroundcolor=”#de8690″]

مــرحله دوم مســــابقه سفیــــر آمیـــــا

تبریک، شما وارد مرحله دوم شدید! در این مرحله، شما می توانید به صورت رسمی در چالش فضای مجازی ما شرکت کنید و سفیر بعدی آمیا در کشورتان شوید.

گام اول: صفحه “amiea” را در اینستاگرام فالو و لایک کنید. همچنین فالو کردن صفحه خصوصی amiea_ambassador_iran  الزامی است. ما شما را به عنوان دوست خود در اینستاگرام قبول می کنیم.

گام دوم: آماده باشید، سفیر درونی خودتان را به ما نشان دهید. خلاق باشید و در مورد پست هایی که می خواهید درباره آمیا بگذارید فکر کنید و تصمیم بگیرید. برای مثال: عکس هایی از انجام کار میکروپیگمنتیشن و نتایج آنها، محصولات، آموزش، هر فعالیتی در مورد آرایش دائم، ویدئوها، بوم رنگ ها و غیره. هر چیز مرتبط با میکروپیگمنتیشن که مفهوم آمیا را برای شما به همراه داشته باشد.

گام سوم: دستورالعمل زیر در خصوص گذاشتن پست در اینستاگرام را به دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که تمام معیارهای لازم را رعایت می کنید.

 

[/cq_vc_chatbubble_item][cq_vc_chatbubble_item avatarposition=”right” avatartype=”image” avatarimage=”9515″ avatarimagesize=”300″ labelcolor=”#565656″ contentcolor=”#000000″ bgstyle=”customized” backgroundcolor=”#de8690″]

دستـــور العمـــل قــــرارگیــــری پست در اینستـــاگــــرام

 1. حداقل ۳ بار در هفته پست های مرتبط در صفحه اینستاگرام خود بگذارید.
 2. هر هفته ۲ عکس از انجام کار میکروپیگمنتیشن/ نتایج آن بگذارید.
 3. لطفاً توجه کنید: در مرحله دوم از مسابقه بزرگ سفیر آمیا هر هفته فقط ۲ پست از فرآیند انجام آرایش دائم ارزیابی می شوند و توجه داشته باشید که در پست ها، دستگاه و کارتریج مورد استفاده باید مشخص و واضح باشند.
 4. در طول مسابقه لوگوی “amiea” را که برای شما ارسال می کنیم در هر عکس و پست قرار دهید.
 5. محصولات یا برندهای دیگر را تبلیغ نکنید.
 6. همیشه amiea_ambassador_iran را تگ کنید.
 7. همیشه هشنگ های زیر را در زیر پست ها استفاده کنید:
 • #amieacompetition #amieambassador #amieaambassador2019
 • #amieamarathon #amiea #amiearoundtheworld
 • #amiea_NAME (ex: #amiea_nikora)
 • #amieaCOUNTRY (ex:#amieiran)

 

[/cq_vc_chatbubble_item][/cq_vc_chatbubble]
[cq_vc_todolist header=”جوایز مسابقه سفیر آمیا” headercolor=”#ffffff” headerbackground=”#b6a798″ isclickable=”no”][cq_vc_todolist_item icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-plus-squared” listcontent=”قرارداد یکساله با آمیای آلمان به عنوان سفیر آمیا در ایران”][cq_vc_todolist_item icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-plus-squared” listcontent=”سفر به برلین و بازدید از کارخانه و دفتر مرکزی آمیا”][cq_vc_todolist_item icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-plus-squared” listcontent=”شرکت در همایش بین المللی PMU سال ۲۰۱۹ در برلین”][cq_vc_todolist_item icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-plus-squared” listcontent=”تست محصولات جدید آمیا”][cq_vc_todolist_item icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-plus-squared” listcontent=”شرکت در مراسم شام سفیران آمیا”][/cq_vc_todolist]
اینستاگرام لکسیون پاریس