رنگ های میکروپیگمنتیشن

Amiea در طراحی رنگ ها همیشه کیفیت، ماندگاری و ایمنی را به طور همزمان مد نظر قرار داده است. به همین منظور با ارائه مجموعه متنوعی از رنگ های ایمن و با کیفیت به کاربران این امکان را می دهد تا به نتایجی فوق العاده و کاملاً طبیعی دست پیدا نمایند. این کمپانی هیچ گاه از پیگمنت های سمی و غیر ایمن در رنگ ها استفاده نکرده است و جهت بالا بردن کیفیت و ماندگاری رنگ، غلظت بیشتری از رنگدانه های ایمن و استاندارد را مورد استفاده قرار می دهد.

رنگ های amiea براساس اصول پزشکی و کاملاً علمی تهیه و تولید گردیده اند. این رنگ ها فاقد هرگونه مواد سمی، شیمیایی، حساسیت زا، و فلزات سنگین سمی بوده و با شرایط پوست و بدن انسان کاملاً سازگار می باشند. همچنین رنگ های آمیا علاوه بر مصرف در سراسر اروپا و دیگر نقاط جهان، تنها رنگ هایی می باشند که در ایران توانسته اند آزمایشات متعدد وزارت بهداشت را گذرانده و مهر تائید را از وزارت بهداشت اخذ نمایند.

طیف گسترده رنگ های آمیا به کاربران این امکان را می دهد تا بنا به نیاز موضع، رنگ مورد نظر خود را به صورت دقیق و کاملاً طبیعی انتخاب نمایند. همچنین کمپانی آمیا این امکان را برای کاربران ایجاد نموده است که رنگ ها را بدون هیچگونه نگرانی از ایجاد تغییرات شیمیایی آنها، به نسبت های لازم با یکدیگر ترکیب نمایند.

Derma Safe Line

کمپانی Amiea آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات میکروپیگمنتیشن در اروپا، مجموعه متنوعی از رنگ های Derma safe را برای دستیابی به نتایج طبیعی و زیبا و بر پایه ترکیبات معدنی طراحی کرده است. تمامی رنگ های آمیا مطابق استانداردهای ISO 9001:2000، ISO 13485، ResAP(2008)1 و CE تولید شده اند و مورد تائید وزارت بهداشت آلمان و موسسه Dermatest هستند.

نکته: رنگ های Amiea، برای حفظ سلامت مشتریان بر اساس اصول زیست سازگاری طراحی شده اند. به همین دلیل بعد از مدت زمان مشخصی توسط سیستم دفاعی بدن دفع شده و نیاز به ترمیم دارند.

Derma Safe Line

بعد از لاین Derma Safe، کمپانی Amiea گروه جدیدی از رنگ های میکروپیگمنتیشن را با عنوان رنگ های ارگانیک ارائه کرده است. این گروه، اولین نسل از رنگ های میکروپیگمنتیشن فاقد اکسید آهن هستند و بر پایه ترکیبات آلی طراحی شده اند. لاین ارگانیک همچنین فاقد فلزات سنگین بوده و براساس استاندارهای ISO 9001، ISO 13485، CE و ResAP(2008)1 تولید شده اند.

ویژگی های رنگ های ارگانیک:

  • نتایج طبیعی با ماندگاری بالا
  • ترکیب رنگ زیبا و درخشان
  • عدم تمایل به تناژ قرمز و سرد
  • غلظت زیاد رنگدانه ها با سرعت انتقال و رنگ پذیری عالی
فهرست