آمیایی هستید؟ پس عجله کنید!

اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و سفیر آمیا در ایران شوید!

مسابقه جهانی سفیر آمیا چیست؟

این مسابقه توسط کمپانی MT-DERM آلمان تولید کننده محصولات میکروپیگمنتیشن amiea برگزار میشود. هدف از این مسابقه انتخاب برترین پیگمنتر در هر کشور از نظر کیفیت کار و میزان فعالیت و موفقیت در صفحات اجتماعی است. برنده این مسابقه به مدت یکسال سفیر آمیای آلمان خواهد بود و از هر کشور یک نفر به عنوان سفیر آمیا انتخاب خواهد شد.

قوانین شرکت در مسابقه سفیر آمیا

 • حداقل سه بار در هفته پست های مرتبط در اینستاگرام منتشر کنید.
 • هر هفته دو عکس از انجام کار میکروپیگمنتیشن / نتایج آن بگذارید.
 • در طول مسابقه لوگو ارسالی مسابقه سفیر آمیا را باید روی تصاویر استفاده کنید.
 • در تمامی پست ها باید صفحات amiea_ambassador_iran و amiea_international و amiea.ir را تگ کنید.
 • از هشتگ های رو به رو باید در زیر تمامی پست ها استفاده کنید.
 • محصولات و برند های دیگر را نباید تبلیغ نمائید.

هشتگ های مورد نیاز در تمامی پست های مسابقه:

#amieacompetition #amieambassador #amieaambassador2020 #amieamarathon #amiea #amiearoundtheworld #amiea_NAME (ex: #amiea_nikora) #amieaCOUNTRY (ex:#amieiran)

لطفا توجه نمائید:

هر هفته فقط دو پست از فرآیند انجام آرایش دائم ارزیابی میشوند و در این پست ها کارتریج و دستگاه مورد استفاده باید مشخص باشند.

شرح مراحل مسابقه سفیر آمیا

مرحله اول

در این مرحله از مسابقه سفیر آمیا علاقه مندان باید وارد سایت مسابقه شده و اطلاعات و ایمیل خود را وارد کنند. سپس بخش اطلاعات تکمیلی وجود دارد که در مورد فعالیت آن هاست. در بخش اطلاعات تکمیلی، باید تصویری از خود، دستگاه و نمونه کار های خود را در سایت آپلود کنید. بهتر است این تصاویر را قبل از شروع فرآیند ثبت نام تهیه کنید.

فعالیت در اینستاگرام ملاک اصلی مسابقه سفیر در ایران

از آنجایی که فعالیت شرکت کنندگان در شبکه های اجتماعی در این رقابت بسیار مهم است، در بخش تکمیل اطلاعات ثبت نام از شما خواسته می شود تا اکانت صفحات اجتماعی خود را وارد کنید. در این قسمت شما می توانید صرفا اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

 بعد از تکمیل اطلاعات و نهایی شدن ثبت نام شما در این مسابقه، اطلاعات تمامی افراد توسط هیئت ژوری آمیا آلمان بررسی شده و افراد مورد تایید وارد مرحله دوم می شوند. افرادی که برای مرحله دوم انتخاب شوند، ایمیلی از طرف آمیا آلمان دریافت خواهد کرد. در ادامه در خصوص مرحله دوم صحبت میکنیم.

در مرحله دوم ، شما می توانید به صورت رسمی در چالش فضای مجازی آمیا شرکت کنید و سفیر بعدی آمیا در کشورتان شوید. برای دستیابی به این مهم سه گام پیش روی شماست:

گام اول: صفحه amiea.ir و amiea_international را در اینستاگرام فالو و لایک کنید. همچنین فالو کردن صفحه خصوصی amiea_ambassador_iran الزامی است. ما شما را به عنوان دوست خود در اینستاگرام قبول می کنیم.

گام دوم: سفیر درونی خودتان را به ما نشان دهید. خلاق باشید و در مورد پست هایی که می خواهید درباره آمیا بگذارید فکر کنید و تصمیم بگیرید و بهترین ها را انتخاب کنید. برای مثال: عکس هایی از انجام کار میکروپیگمنتیشن و نتایج آنها، محصولات، آموزش، هر فعالیتی در مورد آرایش دائم، ویدئوها، بوم رنگ ها و غیره.

گام سوم: قوانین شرکت در مسابقه را که در قسمت بالا ذکر شد در خصوص گذاشتن پست در اینستاگرام را به دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که تمام معیارهای لازم را رعایت می کنید.

مرحله دوم

جوایز رقابت در چالش سفیر آمیا

 • قرارداد یکساله با آمیای آلمان به عنوان سفیر آمیا در ایران
 • دعوتنامه رسمی از کمپانی MT-DERM آلمان
 • سفر VIP به برلین و بازدید از کارخانه و دفتر مرکزی آمیا
 • شرکت در مراسم شام سفیران آمیا
 • اولین گزینه جهت مشارکت در تست محصولات جدید آمیا
 • درج عکس و اسم در سایت آمیای آلمان به عنوان Expert